Jiřina Staňková

Ráda bych se vám představila, jmenuji se Jiřina Staňková a pracuji jako „ Realitní makléř“ ve vašem regionu. V oboru realit se pohybuji již od roku 2001 a díky dlouholeté praxi na realitním trhu vám mohu poskytnout celou řadu služeb, které se vážou k nemovitostem.

Je mnoho z vás, kteří prodávají či kupují svou první nemovitost a mají mnoho dotazů či nejasností, které ráda pomohu vyřešit. Díky svým znalostem a zkušenostem vás odborně provedu touto složitou záležitostí. K nemovitostem se totiž neváže jen prodej či nákup, ale celá řada dalších oblastí jako jsou pronájem, exekuce či dražby a ve všech případech mohu zúročit své nabyté zkušenosti ve prospěch svých klientů, tak aby váš obchod proběhl k vaší spokojenosti. Se mnou váš obchod totiž začíná důležitou součástí a tou je zejména bezplatné poradenství.

Kupujícím pomohu s financování nemovitosti ať už úvěrem či hypotékou. PENB(průkaz energetické náročnosti budovy), daňové přiznání, odhlášení a přepis energií, předání nemovitosti kupujícím.

Neméně důležitou součástí jsou právní služby pro obě strany, protože smlouva je důležitý dokument, který musí obsahovat vše potřebné pro dobrý průběh celé akce. Spletitý právnický jazyk a mnoho součástí smlouvy bývá někdy pro klienty těžko srozumitelný a tak ráda vysvětlím všechny náležitosti tohoto dokumentu, tak aby klient všem bodům dobře porozuměl a byl plně informován ještě před podpisem smlouvy.

Rozhodnutí prodat či koupit nemovitost je vždy důležitý krok a klient potřebuje dostatek informací, individuální přístup a korektní jednání. Z mé strany mohou klienti očekávat vždy podporu, jasné podmínky a také směr jakým se náš společný obchod bude ubírat.

Využívám široké databáze zájemců o koupi či prodej, zajišťuji cílenou reklamu jak na internetu, tak v tisku či v dalších mediích daného regionu. Ze své praxe mohu říci, že práce v realitách není jednoduchá, ale je velice zajímavá. Seznamuji se s mnoha zajímavými lidmi a ráda jim pomohu řešit jejich nastalou životní situaci spojenou se změnou v oblasti nemovitostí.

Pokud žijete v Jižních Čechách, neváhejte mne kontaktovat, ať už se jedná o jakýkoliv krok v oblasti realit.

Budu se těšit na setkání s vámi a věřím, že vám pomohu k vašemu vysněnému realitnímu cíli.