Financování

V případech, kdy uvažujete o koupi nemovitosti či bytu a chybí Vám potřebná finanční částka, můžete svou situaci řešit formou hypotéčního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření. Na rozdíl od běžného úvěru se obě formy liší tím, že jsou podporovány státem a daňově zvýhodněny.

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti nejen hypotéčních, ale i spotřebitelských, hotovostních a podnikatelských úvěrů. Veškeré náležitosti s vyřízením úvěru zajišťují naši spolupracovníci – externí úvěroví specialisté bankovních ústavů a stavebních spořitelen, kteří jsou za zpracování úvěrů zaplaceni finančními ústavy, zájemce za externí službu nehradí žádné poplatky navíc.

Naši úvěroví specialisté zpracují žádost o úvěr, sjednají odhadce – znalce příslušné banky k ocenění nemovitosti pro zajištění zástavního práva pro banku, zpracují pojištění nemovitosti určené pro zástavní právo banky, pojištění úvěru, případně jiné náležitosti, které příslušná banka vyžádá.

Veškeré výpočty úvěrů jsou prováděny na aktuálních programech příslušných bankovních ústavů, kde jsou také naši specialisté pravidelně školeni.
Banky poskytují našim specialistům aktuální informace ke změnám podmínek úvěrů, zvýhodněných akcí apod., tak, aby našim klientům jsme mohli poskytnout nejoptimálnější variantu úvěru.