20170323_131148uz

Chalupa v Rybové Lhotě/ Skalice – rezervace

Nabízím na prodej chalupu 3+1 v Rybově Lhotě okr. Tábor po celkové rekonstrukci. Pozemek o celkové výměře 540m2. Rybova Lhota spadá pod obec Skalice, kde je obecní úřad, restaurace a obchod. Za humny lesy, v blízkosti řeka Lužnice.

Před chalupou je zahrádka se studnou. Dvůr je uzavřený a skýtá soukromí, kde jsou okrasné keře a jezírko s lekníny. Stodolu u domu je možné využít jako stání na auta, nebo dotvořit jako posezení s přáteli. Vedle stodoly je dílna, suché WC.

Při vstupu do předsíně jsou dveře do sklepa, dále obývacího pokoje vytápěného krbovými kamny s okny směřujícími do ulice a do dvora. Koupelna , která je opatřena prostorným sprchovým koutem s umývadlem. Samostatné WC. Prostorná kuchyně s jídelním koutem s oknem do dvora.

Kuchyně se nabízí zařízená a vytápí se přímotopy. V zadní části domu je samostatný pokoj, který je vytápěný kamny na tuhá paliva. Nad tímto pokojem je další malý pokoj kam lze vstoupit po sklopném schodišti.

Voda z vlastní studny s možností připojení na veřejný vodovod, teplá voda – bojler, kanalizace – obecní. Veškerá občanská vybavenost ve 3km vzdálené Soběslavi. Na domě neváznou žádné dluhy ani věcná břemena. Koupi je možné řešit hypotékou, ráda vám s vyřízením hypotéky pomohu. Prohlídky jsou možné po dohodě i o víkendu. PENB – G

volejte J. Staňková 777 577 449

Kontaktujte nás:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva