20171117_105531uzaaaa

NADSTANDARDNÍ BYT 3KK V TÁBOŘE 103m2 – PRODÁNO

Nabízím na prodej nadstandardní byt 3KK o výměře 86.15m2, s výtahem v Táboře-Čekanicích ve 3 patře bytového domu, ul. Fibichova. Byt je zajímavě a vkusně upravený architektem. Je prostorný, slunný s terasou o výměře 12,7m2 a balkonem 2m2, kde byla použita velkoformátová venkovní dlažba. Sklep 2,9m2.

Veškeré vybavení je vyrobeno na míru.

Kuchyňská linka masiv – DUB CREMOVA s hliníkovými rámečky, dřez – Franke z umělého kamene. Výsuvné zásuvky s pomalým dojezdem, rohový otočný karusel, vestavěné spotřebiče BOSCH, komínová digestoř CATA.

Součástí kuchyně je SOLITERNÍ skříňka na potraviny. Vyhotovitel kuchyňské linky fa. Bartoň.

V obývacím pokoji je vestavěná knihovna, stolek pod TV a konferenční stolek.

Koupelna je s vanou a odděleným prostorem na pračku a sušičku. Sanita LAUFEN a GROHE. Prostorné samostatné WC s umývadlem a vestavěnou skříní.

Dětská pokoj je prostorný – lze zařídit pro 2 děti s okny orientována na východ.

Ložnice s balkónem a výhledem do zeleně s zajímavě řešenou šatnou oddělenou vyzděnou příčkou.

V zádveří bytu je další vestavěná prostorná šatna – dveře sklo SATINATO a dřevo dub CREMONA, včetně botníku vyrobeného na míru. Na chodbě jsou 2 komody taktéž v designu dub CREMONA.

Podlahy v bytě jsou plovoucí a velkoformátová italská dlažba. Interiérové dveře CAG. Vchodové bezpečnostní dveře SHERLOCK s vícebodovým zamykáním – bezp.třída 3. Vložka bezp.třída 4 WINKHAUS.

Náklady na bydlení včetně fondu oprav – 3722 Kč, elektřina 950 Kč.

volejte J. Staňková 777 577 449

Kontaktujte nás:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva